top of page
270161_b7ca2ff3fea5429ba65a5dfc2718d6a2_mv2.webp

Dermapen 4

Ultimátní. Nejbezpečnější na trhu. Pro dlouhodobé výsledky.

Dermapen 4: Obrázek

proč microneedling

Přepište minulost svojí pleti

Stejně tak jako stavba domu začíná od základů, i obnova pleti by měla začínat od spodních vrstev, a proto tu máme originální DermaPen 4, který umožňuje dlouhodobou rejuvenaci a vyřešení akutních problémů pleti. Díky možnosti kombinovaných terapií jsme schopni dosáhnout dramatických výsledků ve velmi krátkém čase, a to nejen u stárnoucí pleti, ale také pigmentací, akné, rosacey a různých forem jizev.

pod pokličkou

Jak DermaPen 4 funguje?

Zařízení vytváří v pleti za pomoci 16 sterilních jednorázových jehliček tisíce kanálků, které zapříčiní spuštění přirozené imunitní reakce těla a aktivaci růstových faktorů. Tento proces pomáhá normalizovat obnovu kožních buněk, podporuje tvorbu nového kolagenu a celkově posiluje obranyschopnost pleti.

DermaPen 4 je výsledkem mnohaletého výzkumu v oblasti dermatologické a dermokosmetické péče. Jedná se o nejpokročilejší, nejbezpečnější 
a nejrychlejší mikrojehličkovací zařízení na trhu.

DermaPen 4

Originál je jen jeden.

DermaPen 4 vytváří v pleti až 1920 kanálků za sekundu, což je o 104% více než u konkurenčních zařízení. Tento výkon umožňuje bezkonkurenční penetraci aktivních látek, minimální dobu hojení a diskomfort při ošetření.

ACM (anti-contamination management​

Tato technologie zabraňuje zpětnému nasátí roztoku do nástavce během ošetření a zajišťuje tak maximální sterilitu a bezpečnost.


RFID

je revoluční technologie, která automaticky kalibruje správnou hloubku vpichu během ošetření. Šestnáct jehliček zasazených do nástavce podle nového ISO geometrického algoritmu zajišťuje přesnou aplikaci a komfort při ošetření.

AOVN technologie

zajišťuje bezkonkurenční výkon motoru až 7200 ot. / min. Ošetření je tak velmi rychlé, přesné a nehrozí oproti konkurenci poškození pleti.

individuální program

Budoucnost začíná zde

Ošetření DermaPen 4 lze podstoupit jednorázově, jako silně regenerační péči, nebo jako součást léčebného plánu, který vám na míru sestaví DermapenWorld autorizovaný terapeut.


Před každým ošetřením vás terapeut odlíčí a pleť vydezinfikuje. Následně provede drenážní masáž speciálním nástavcem, který pleť na ošetření připraví. Samotný zákrok trvá zhruba 7 minut a provádí se bez lokální anestézie. Na zklidnění pleti je aplikována chladivá hydratační maska. 


Pokud řešíte problémy jako například akné, hyperpigmentaci, rosaceu, hluboké vrásky, jizvy a další, doporučujeme rezervovat si termín na vstupní dermokosmetickou konzultaci, kde s vámi  odborně školený terapeut probere všechny varianty léčby, předběžnou délku řešení, provede vás jednotlivými kroky a sestaví plán. Rozhodnutí kdy začnete je už na vás.

po ošetření

DP Dermaceuticals

Ať už plánujete pouze jedno ošetření DermaPen 4, nebo komplexní léčebný program, domácí péči se nevyhnete. Ke správnému zhojení kůže jsou potřeba specifické přípravky, které nejen obnovu pleti urychlí, ale také pomohou dosáhnout maximálních výsledků a udržet vaši pleť v kondici.

Dermapen 4: My Services

Ceník služeb

Dermapen4 Basic

4150 Kč

Miniinvazivní ošetření, jenž řeší různé problémy pleti. Jako je akné, pigmentace, stárnutí, rosacea či jizvy.

Trvání ošetření je 60 minut

Dermapen4 + Űber peel

5150 Kč

Kombinované ošetření s použitím revolučního chemického peelingu, který ještě více napomáhá k redukci hlubokých vrásek, jizev po akne a k dokonalému vyhlazení pokožky.

Potřebná doba k ošetření je 60 minut

Dermapen4 MG Collection

7150 Kč

Pokročilé, miniinvazivní ošetření s použitím revolučních sterilních koncentrátů, obsahujících nejnovější látky dostupné v korektivní dermatologii. Řeší nejen problémy stárnutí, ale taktéž akné, hyperpigmentaci a zlepšení vzhledu jizev.

Potřebná doba k ošetření je 60 minut

Vstupní konzultace

600 Kč

Čas pro konzultaci je 30 minut

Dermapen 4: Ceník
bottom of page